9
Kvě

Vydařená akademie na Zbraslavi nadchla děti i profíky

Na proslulých Himálajích Prague City Golf klubu na Zbraslavi, největší puttovací ploše v České republice, se ve středu před turnajem Prague Golf Challenge konala dětská akademie. Akce, které se zúčastnily také dvě největší domácí hvězdy turnaje Filip Mrůzek a Stanislav Matuš, se soudě dle nadšení dětí a jejich velkého počtu mimořádně vydařila.

Zbraslavská Prague Golf City Academy připravila akademii ve spolupráci s pořadatelem turnaje Relmostem naprosto perfektně. Vydařenou akci si pochvalovali všichni, kteří se jí zúčastnili.

Hrálo se na 18 jamek v devíti týmech, které tvořily děti dohromady s profesionály. Zvítězil tým Nizozemce Vila Besselinga. Pokud by se počítaly výsledky pouze u profesionálů, vyhrál by Stanislav Matuš. Výsledky však byly až na vedlejší koleji.

Mnohem důležitější bylo velké nadšení, které do akademie všichni profíci vložili.

Užívali si to jak oni, tak spousta dětí, a také diváků, kterých se přišlo podívat opravdu mnoho.

„Máme velkou radost z toho, jak se akce vydařila, z tolika dětí, které si to opravdu užívaly,“ pravil manažer Prague City Golf Jakub Mejzlík.

„Našemu resortu dává taková akce strašně moc a má pro nás srovnatelný význam jako samotný turnaj. Pro děti je to obrovská motivace do budoucna. Děkuji Relmostu za spolupráci. Všichni si to skvěle užili a vyšlo nám i počasí,“ dodal Mejzlík spokojeně.